Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Zawsze możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce. Szczegóły w Polityce Prywatności.
Sobota, 01 sierpnia 2015 r.• imieniny: Justyna, Nadii
REKLAMA
Register
tbs-wroclaw.pl - dodaj zdjęcie
tbs-wroclaw.pl - dodaj ogłoszenie
TBS na wrocławskich osiedlach Stabłowice Ul. Wojanowska i Jej dlugosc

Ul. Wojanowska i Jej dlugosc

Ul. Wojanowska i Jej dlugosc

Witam,
Czy ma Ktos z Was aktualne informacje jak rozwiazal sie spor o polaczenie ul. Wojanowskiej z ul. Kokosowa i Olbrachtowska? Chodzilo o to, ze mieszkancy wspomnianych ulic domagali sie od Miasta przedluzenia Wojanowskiej o 200. aby mieli szybszy dojazd do Starogajowej a potem juz do Kosmonautow. Z tego co wyczytalem miasto nie planowalo budowy tego odcinka. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dla mieszkancow sasiednich osiedli byloby to korzystne rozwiazanie ...dla Nas , mieszkancow Wojanowskiej z drugiej strony dziesiatki dodatkowych aut przejezdzajacych pod naszymi oknami i generowanie korkow. Jakie jest Wasze zdanie? Pozdrawiam.

Pablo
useravatar
Offline
38 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych

Re: Ul. Wojanowska i Jej dlugosc

Hej Pablo, były protesty mieszkańców, m.in. Milartu, ale miasto póki co jest nieugięte. Ja jestem zwolennikiem przedłużenia ulicy, w myśl zasady, że miasto powinno służyć mieszkańcom. Nie wierzę w to, że deweloperzy nie wiedzieli o planach budowy drogi. Sądzę, że chcieli oszczędzić licząc na to, że droga powstanie. A mieszkańcy na tym tracą.
Z drugie strony czytałem ostatnio komentarz jednego z mieszkańców, właśnie z Milartu. Pisał coś o bandzie wieśniaków, którzy będą okupować ich wspaniałe place zabaw. Wyszedł z inicjatywą oddzielenia płotem osiedli. Więc rozumiem, że drogi nie chciał!!
Żywię jednak nadzieję, że jest to pojedyncza wypowiedź zgorzchniałego, roszczeniowego człowieka..

uartur
useravatar
Offline
101 Posty
Informacja o użytkowniku w postach
Administrator wyłączył możliwość pisania dla niezarejestrowanych
 Dodaj do Facebooka Wykop to Ustaw opis na GG Dodaj do: Gwar Dodaj do: Naszej-Klasy Dodaj do Pingera Dodaj doTwittera Dodaj doKciuka Wrzuć to na Flakera Blipnij: to Napisz na Grono Dodaj do: Digg Dodaj do: Del.icio.us Dodaj do: StumbleUpon Dodaj do: Slashdot Dodaj do: Netscape Dodaj do: Furl Dodaj do: Yahoo Dodaj do: Spurl Dodaj do: Google Dodaj do: Blinklist Dodaj do: Blogmarks Dodaj do: Diigo Dodaj do: Technorati Dodaj do: Newsvine Dodaj do: Blinkbits Dodaj do: Ma.Gnolia Dodaj do: Smarking Dodaj do: Netvouz Informacje

Informacje forum

Statystyki:
 
Ilość wątków:
220
Ilość sond:
0
Ilość postów:
67108884
Postów dziś:
1
Użytkownicy:
 
Zarejestrowani:
1799
Najnowszy:
ulozel
Zalogowani:
0
Aktualnie na stronie::
13

Aktualnie zalogowani: 
Nikt nie jest zalogowany.
Nikt z naszych użytkowników nie obchodzi urodzin w najbliższym czasie...
Serwis przegląda: 13 gości
 
PARTNERZY PROJEKTU
osiedla.info

fenix200
autogielda200
WSPIERAMY
fdsw1
olympic

Dziękujemy za wszystkie ♥Like

Reklama

Ogłoszenia

ASKE Copyright © 2015. TBS Wrocław - forum. Designed by Shape5.com